Přijeďte, rádi Vás uvidíme, ale napřed zavolejte!

Při výměně knih a časopisů z výměnného fondu Regionální knihovny v Teplicích doporučujeme všem kolegyním a kolegům, aby při jízdě vlastním dopravním prostředkem využili pro parkování a transport nákladu dvůr v zadním traktu knihovny (který je ovšem chráněn masivní železnou branou, jež se musí otevřít).

Cesta k bráně v Čelakovského ulici je jednoduchá: V Lípové ulici ve směru od Krušnohorského divadla zahnete na rohu doleva a po pár metrech jízdy v ulici Jungmannova (do kopečka) zahnete doprava. Bránu v Čelakovského ulici po pravé straně pak nelze minout! Pokud nebylo otevření brány domluveno jinak, lze tak učinit jednoduše zavoláním na tel.č. 602 153 256. Věřte, že ušetříte čas, námahu i peníze – třeba za parkovné u divadla!