Přijeďte, rádi Vás uvidíme, ale napřed zavolejte!

Při výměně knih a časopisů z výměnného fondu Regionální knihovny v Teplicích doporučujeme všem kolegyním a kolegům, aby při jízdě vlastním dopravním prostředkem využili pro parkování a transport nákladu dvůr v zadním traktu knihovny (který je ovšem chráněn masivní železnou branou, jež se musí otevřít).

Cesta k bráně v Čelakovského ulici je jednoduchá: V Lípové ulici ve směru od Krušnohorského divadla zahnete na rohu (obchod s velocipédy) doleva a po pár metrech jízdy v ulici Jungmannova (do kopečka) zahnete doprava, bránu v Čelakovského ulici po pravé straně pak nelze minout! Pokud nebylo otevření brány domluveno jinak, lze tak učinit jednoduše zavoláním na tel.č. 602 153 256 nebo 773 260 391. Věřte, že ušetříte čas, námahu i peníze - třeba za parkovné u divadla.....!