Výstava fotografií z Kalifornie a Honšů

Výstava fotografií z Kalifornie a Honšů Jiří Holata představuje exotické snímky z USA a Japonska

O svém putování, z něhož jsou vystavované snímky, říkají Jiří a Zuzana Holatovi: "V roce 2018 jsme procestovali americký stát Kalifornie. Navštívili jsme zde národní parky i velkoměsta. Na fotografiích uvidíte například výhledy na San Francisco a okolí. Pláž určenou pouze pro velryby, národní park Joshua Tree, Yosemite, horské pásmo Alabama Hills, známé z řady amerických filmů. V roce 2019 jsme navštívili Japonsko jako naši druhou dlouhou cestu na opačnou stranu. Procestovali jsme ostrov Honšú, kde jsme navštívili města Tokio, Hirošima, Osaka, Nara, Kjóto a oblast zvanou pět jezer pod horou Fuji."

KDY: 24. 2. – 30. 3. 2020 / po–pá / 10.00–18.00
KDE: Regionální knihovna Teplice, Lípová 13, hlavní schodiště budovy