Výstava fotografií Stanislava Malého

V galerii na schodišti hlavní budovy teplické knihovny můžete v těchto dnech zhlédnout fotografickou výstavu Stanislava Malého (*1941)

Autor se představuje následujícími slovy: "Nejraději fotografuji v přírodě, kde se toulám a dívám kolem sebe v každé roční době. Fotografuji od svých žákovských let, kdy jsem si tajně půjčoval otcův „měcháč“ AGFA na film 6x6. Postupně mě fotografování zaujalo, naučil jsem se základy, osvojil si fotografickou negativní a pozitivní alchymii. Časem jsem si pořizoval lepší a dokonalejší fotografické vybavení, až jsem skončil, jako většina z nás, u digitálu. Své nejlepší fotografie jsem prezentoval na výstavách doma i v zahraničí a získal různá ocenění. Snad nejvíce si cením 1. ceny v prestižní soutěži Štít Viléma Heckela v roce 1971 a 1. místa v tematické soutěži Voda v horách v německém Alpin magazínu v roce 1995."

KDY: 6. 5. – 17. 6. 2019 / po–pá: 10.00–18.00
KDE: Regionální knihovna Teplice, Lípová 13, schodiště budovy