Regionální knihovna Teplice uzavřena!

Vzhledem k vládou vyhlášenému nouzovému stavu se teplická knihovna v Lípové ulici i její pobočky v Proseticích, Řetenicích a Šanově od 12. března od 18 hodin do odvolání uzavírají!

Výpůjční doba vám bude automaticky prodloužena do pondělí 27. dubna.

Předpokládá se, že opatření bude platit po dobu 30 dnů.
Pro další informace sledujte naše webové stránky.
Hodně štěstí a zdraví!

Můžete využít některých on-line služeb, které zprostředkováváme bez nutnosti osobní návštěvy:

NAXOS MUSIC LIBRARY
On-line sbírka hudebních nahrávek určená k poslechu a studiu. Když nemůžete pro hudbu do knihovny, nechte hudební knihovnu přijít k vám.
Více info zde
E-KNIHY
Ve spolupráci se společností eReading půjčujme i elektronické knihy. Knihy je možné číst na čtečkách eReading, které v knihovně rovněž půjčujeme. Dále pak na zařízeních se systémy Android nebo iOS. Návod, jak postupovat, naleznete zde:
Přihlášení do PALMKNIHY.cz
Půjčování e-knih v katalogu Carmen
E-KNIHY z Městské knihovny v Praze
V našem on-line katalogu nabízíme e-knihy vydané Městskou knihovnou v Praze. Mezi mnoha tituly naleznete i takové, které bývají doporučenou a povinnou četbou pro žáky a studenty. Neváhejte a stahujte z pohodlí domova.
Seznam dle abecedního řazení autorů zde

Knihovna uzavřena

Knihovna do odvolání uzavřena z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR.