KNIHOVNA UZAVŘENA - půjčujeme pouze přes výdejní okénko

KNIHOVNA UZAVŘENA - půjčujeme pouze přes výdejní okénko Při uzavřené knihovně funguje naše výdejní okénko. Objednáte si knihy, vyčkáte, až vaši objednávku potvrdíme, a v dohodnutém termínu si své výpůjčky vyzvednete.

Lhůta vašich výpůjček bude prodloužována do opětovného zpřístupnění knihovny veřejnosti. Není proto třeba k výdejnímu okénku spěchat jen proto, abyste knihy vrátili.

KDE A KDY
lze služby výdejního okénka využít:
V hlavní budově Regionální knihovny Teplice v Lípové ulici i na pobočkách Prosetice, Řetenice, Šanov.
Ve standardních výpůjčních dnech a hodinách daných provozů.

JAKÉ VÝPŮJČKY je možné realizovat:
Veškeré absenčně půjčované knihovní jednotky našich fondů – knihy, časopisy, deskové hry, CD, DVD, hudebniny.
Počet výpůjček je omezen na max. 8 ks pro čtenáře, děkujeme za pochopení.

VRACENÍ výpůjček:
U výdejního okénka můžete výpůjčky také vracet. Prosíme, i při pouhém vracení výpůjček se objednejte dopředu. Minimalizujete tak riziko shlukování.

JAK OBJEDNÁVAT požadované dokumenty:
V on-line katalogu Tritius po přihlášení do svého konta: https://tritius.knihovna-teplice.cz/
POZOR – nutností je platná čtenářská registrace. V případě, že vám registrace vypršela a systém vám nedovolí přihlášení, kontaktujte prosím příslušné oddělení e-mailem/telefonem. (Viz kontakty níže.)

E-mailem – při objednání napište prosím do zprávy vámi navrhovaný den a čas vyzvednutí:
Oddělení pro dospělé čtenáře: dospele@knihovna-teplice.cz
Oddělení pro děti a mládež: deti@knihovna-teplice.cz
Mediatéka: mediateka@knihovna-teplice.cz
Pobočka Prosetice: prosetice@knihovna-teplice.cz
Pobočka Řetenice: retenice@knihovna-teplice.cz
Pobočka Šanov: sanov@knihovna-teplice.cz

Telefonem (po–pá / 8.00–15.00)
Oddělení pro dospělé čtenáře: 417 538 783
Oddělení pro děti a mládež: 417 533 555
Mediatéka: 417 533 564
Pobočka Prosetice: 606 201 238
Pobočka Řetenice: 417 530 412
Pobočka Šanov: 417 575 267
V případě momentální nedostupnosti kteréhokoliv z výše uvedených tel. kontaktů využijte prosím tel. č.: 728 023 824 (Společné pro všechny provozy.)

OBJEDNÁVKA BUDE VŽDY Z NAŠÍ STRANY ZÁVAZNĚ POTVRZENA, abyste věděli, v jaký den a hodinu si ji můžete vyzvednout.

KDY BUDE OBJEDNÁVKA PŘIPRAVENA K VYZVEDNUTÍ
Nejdříve v následujícím pracovním dni.

Pro ČTENÁŘE VE VĚKU NAD 70 LET NABÍZÍME dovoz předem objednaných výpůjček přímo do místa jejich bydliště. Pro objednávky a domluvu podrobností této služby slouží e-mailové a telefonní kontakty vypsané výše.