Kurz tvůrčího psaní

Kurz tvůrčího psaní Baví vás psaní a chtěli byste se v něm zlepšovat? Toužíte vydat svoji vlastní knihu?

Scenárista Pavel Hnilička vás naučí vytvářet postavy, budovat příběh, zápletku, používat body zlomu v ději a vypracovat pointu.

Kurz je určený lidem, které psaní baví, chtějí se v něm zlepšovat, předávat si zkušenosti z vlastní tvorby s jinými lidmi a v neposlední řadě i těm, kteří touží jednou napsat a vydat svoji knížku či scénář. Jestliže někdo uvažuje o studiu na umělecké škole, kurz může sloužit jako příprava k talentovým zkouškám, ke kterým by měl uchazeč předem odevzdat vlastní povídky.

Něco více o vedoucím kurzu Pavlu Hniličkovi v pdf ZDE

KDY: listopad 2021 – červen 2022 / 1 x týdně 90 min, setkání ve večerních hodinách (první setkání proběhne v týdnu 22. – 26. listopadu; předpokládaný začátek v 18.30 bude potvrzen po dohodě s přihlášenými kurzisty, stejně jako vyhovující den v týdnu)
KDE: Regionální knihovna Teplice, Lípová 13
CENA: 3.300 Kč / 31 lekcí