Příběh Milionu chvilek

Příběh Milionu chvilek Beseda s Benjaminem Rollem, bývalým předsedou spolku Milion chvilek pro demokracii

Co je vlastně demokracie? Musíme být všichni aktivisti? Co dál s českou politikou?
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Teplicích vás zve na besedu s Benjaminem Rollem (*1995), evangelickým farářem v Litoměřicích a členem spolku Milion chvilek. Během studia na ETF UK jej jeho spolužák Mikuláš Minář přizval k vytvoření petice na podporu demokracie. Milion chvilek od té doby pořádal desítky demonstrací (včetně dvakrát zaplněné Letné) a kampaní. Spolek se během 6 let existence rozrostl z party nadšenců v zavedenou profesionální organizaci. Benjamin Roll byl mimo jiné předsedou spolku v posledním roce před sněmovními volbami 2021.

Příběh Milionu chvilek – beseda s Benjaminem Rollem
Besedou provází Martin Bánoci. Prostor pro dotazy z publika zaručen.
KDY: úterý 28. května 2024 / 18.00
KDE: Seumeho kaple, Lípová ul. (naproti budově knihovny)
Vstup volný.
Knihovna poskytuje prostor, není organizátorem.