Komentovaná prohlídka knihovny

Komentovaná prohlídka knihovny Přijďte poznat budovu knihovny i zákulisí jejího provozu

Zajímá vás, co se děje v prostorách naší knihovny, do kterých se čtenáři běžně nedostanou? Chcete vědět, kde a jak se skladují knihy, jak se zpracovávají a spravují? Rádi se seznámíte s historií budovy, ve které sídlí teplická knihovna? Jste zvědaví na příběh stavby, která se stala okázalým manifestem řemeslného a architektonického umu našich předků a jež po léta nabízí laskavé zázemí nejen knihám a čtenářům, ale každému, kdo chce vychutnat její osobitou atmosféru? Máte mimořádnou příležitost zúčastnit se komentované prohlídky budovy Regionální knihovny Teplice. Těšíme se na vás!

KDY: čtvrtek 18. 11. 2021 / 18.00
KDE: v Regionální knihovně Teplice, Lípová 13, začínáme ve společenském sále v přízemí budovy
Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NUTNÁ REZERVACE:
osobně v oddělení pro dospělé nebo studovně, telefonicky: 417 538 783, mailem: studovna@knihovna-teplice.cz

Vstup volný
Plakát v pdf ke stažení zde