Knižní bleší trhy

Knižní bleší trhy I starší knihy mohou ještě udělat radost

Nahromadily se vám doma staré knihy a nemáte to srdce je vyhodit? Zůstaly vám doma učebnice, které už nepotřebujete? Také věříte, že každá kniha má někde svého čtenáře? Pokud ano, naplánujte si volné odpoledne a přijďte darovat nebo za drobný peníz poslat dál knihy, které už vám nejsou k užitku. Na své si samozřejmě přijdou i věční hledači knižních pokladů, stejně jako všichni, kteří vědí, že kniha nemusí být z nejnovějších, aby dokázala zaujmout, pobavit či poučit.

Zprostředkováváme prostor pro osobní prodej či vzájemnou výměnu. NENABÍZÍME možnost knihy na akci zanechat jako odložené!

KDY: úterý 28. ledna 2020 / 14.00–18.00
KDE: Regionální knihovna Teplice, Lípová 13, společenský sál v přízemí
Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ JE VHODNÁ REZERVACE MÍSTA: osobně v oddělení pro dospělé, telefonicky na č. 417 538 783, e-mailem: studovna@knihovna-teplice.cz nebo na facebooku
Vstup zdarma