Beseda o svobodné výchově a vzdělávání

Beseda o svobodné výchově a vzdělávání Večerem bude provázet Veronika Hurdová, autorka blogu Krkavčí matka.

Jak v dětech nepotlačit to dobré, s čím už na tenhle svět přišly? Jak jim jako rodič nestát v cestě a zároveň se nenechat utlačovat? Jakou roli hrají hranice a jak vychovat zodpovědné dítě? Jak do konceptu svobodné výchovy zapadá vzdělávání?

Přednáška se bude točit okolo unschoolingu, domácího vzdělávání, svobodné výchovy a všech radostí i úskalí, které s sebou tenhle způsob života může přinést. Určitě bude prostor i na vaše dotazy.

Děti můžete dle vlastního uvážení vzít na besedu s sebou. Často bývají autory nejzajímavějších otázek. A vstup je pro ně samozřejmě zdarma :-)

KDY: čtvrtek 18. října 2018 od 18 hodin
KDE: Regionální knihovna Teplice, Lípová 13 (společenský sál)

Vstupenky pro dospělé je potřeba zakoupit předem: