Regionální knihovna Teplice
Regionální knihovna Teplice

SOUTĚŽ PRO DĚTI JE TADY!

===OBRAZEK: fotoct.jpg===V březnu - Měsíci Internetu - je pro Vás připravena ve dvou kolech kvízová soutěž, která je velmi jednoduchá. Spočívá v zodpovězení 20 otázek pomocí elektronické pošty. A zúčastnit se může každý !!!

 

První sada 10 otázek ("všehochuť") byla zveřejněna v pondělí 6. března na webových stránkách Regionální knihovny v Teplicích (www.knihovna-teplice.cz). Dalších 10 otázek ("legrační hádanky") bude zveřejněno 20. března tamtéž.

Vaším úkolem je poslat odpovědi na adresu miroslav. bunter @ knihovna-teplice. cz , a to  nejpozději  do 27. března. Ve svých odpovědích vždy uvádějte své jméno, příjmení, věk a třídu.

 

Výsledky prvního kola budou ke shlédnutí opět na webových stránkách knihovny  15. 3. , výsledky druhého kola pak 29. 3.

První tři výherci z každého kola se mohou těšit na pěkné ceny, které si budou moci osobně převzít v dětském oddělení knihovny. A kde se dozvědí, že vyhráli? Přece na webových stránkách knihovny!

 Na prvních 10 otázek odpovědělo celkem 21 soutěžících - díky za odpovědi. A nezapomeňte se 15. března podívat,  kdo vyhrál! 

SOUTĚŽ PRO DĚTI JE TADY!

      Na měsíc březen  (což je Měsíc Internetu) - exkluzivně jen pro dětské čtenáře - je připravena soutěž o ceny! Pokud máte zájem  soutěže se zúčastnit, překlikněte na "Soutěže"!!!