Regionální knihovna Teplice
Regionální knihovna Teplice

Setkání knihovníků se blíží

     ===OBRAZEK: kostoml.jpg=== 1) Na letošní rok se opět připravuje setkání knihovníků z knihoven teplického regionu, tentokrát na základě milého pozvání pana Karla Singera,  v obecní knihovně v Háji u Duchcova.  Setkání se plánuje na konec dubna  (zřejmě na sobotu 22. nebo 29. 4. 2006). Organizátoři z teplické Regionální knihovny by uvítali, aby se setkání zúčastnilo co nejvíce kolegyň a kolegů - je přece o čem hovořit!!!

O přesném termínu a dalších podrobnostech budete včas informováni na tomto místě.

      2) Zájemce o půjčování časopisů z výměnného souboru RKT informujeme, že pro rok 2006 byly objednány tyto časopisy:

ABC, Apetit, Bydlení, Čtyřlístek, Jak na počítač, Katka Bydlíme s květinami, Katka Nejlepší recepty, Počítač pro každého, Receptář, Reader´s Digest Výběr.

Oproti loňskému roku se jedná o výraznou redukci odebíraných časopisů, což je způsobeno jak množstvím finančních prostředků (je jich bohužel méně než vloni), tak i menším zájmem o jejich půjčování. Nicméně - změny jsou možné, proto neváhejte a vyslovte svůj názor, návrh, žádost apod.

        3) V bořislavské knihovně došlo od začátku roku 2006 ke změně knihovnice. Paní  Mgr. Ludmile Harenčákové budou pomáhat ještě   paní Kamila Vlčková a  Jiřina Kolářová. Knihovna bude nově otevřena vždy v úterý a pátek od 16 do 18 hod. Přejeme hodně zdaru!