Knihovna OTEVŘENA !!!

Od 27. 4. 2020 je Regionální knihovna Teplice znovu otevřena, také pobočky Šanov, Řetenice, Prosetice začínají v tomto týdnu opět fungovat.

Platí však prozatímní režim:

PROVOZ VÝPŮJČNÍ DOBA NABÍZENÉ SLUŽBY
Oddělení pro dospělé čtenáře standardní veškeré
Studovna a čítárna zavřeno –––––
Oddělení pro děti a mládež po–čt: 10–12 ; 13–17
(rozšířená o dopolední hodiny)
veškeré
Mediatéka standardní veškeré
Pobočky Řetenice, Šanov standardní bez kopírovacích služeb
a veřejného internetu
Pobočka Prosetice standardní veškeré

Upozorňujeme, že vrácené knihy musí strávit alespoň 5 dní v karanténě, což může způsobit dočasnou horší dostupnost požadovaných titulů.

Žádáme čtenáře, kteří plánují výpůjčku předem vybraného titulu, aby využili možnosti rezervace knihy přes své čtenářské konto v on-line katalogu nebo prostřednictvím e-mailu. Při osobní návštěvě tak budou moct být tyto požadavky vyřízeny bez zbytečného prodlení.

V prostorách knihovny se prosím zdržujte jen nezbytně nutnou dobu, dbejte příslušných hygienických opatření (nabízíme možnost dezinfekce rukou) a dodržujte dostatečný osobní odstup. Také prosíme o pochopení dočasného opatření – při znovuotevření knihovny nebudou k dispozici toalety pro veřejnost.

Všechny čtenáře moc rádi uvidíme, ale pokud možno ne ihned všechny najednou. Kvůli zamezení přílišné koncentrace osob v uzavřených prostorách knihovny proto žádáme čtenáře, aby plánovali svoji návštěvu s delším odstupem od data znovu otevření knihovny.

Děkujeme Vám za ohleduplnost k ostatním i projevenou trpělivost!