Knihovny palmových listů a partnerské vztahy

Knihovny palmových listů a partnerské vztahy Přednáška Pavla Krejčího

Palmové listy napsalo sedm mudrců (Septha Rishies) před tisíci lety pro ty, kteří se někdy v budoucnu přijdou zeptat na svůj osud a také na partnerské vztahy – kdy potkáme toho pravého partnera, jaké je vhodné datum naší svatby, zda se k sobě hodíme nebo proč to v současné době v našem partnerském životě skřípe, proč se rozvádíme a co udělat pro to, aby rozchod byl nejméně bolestný pro nás a naše děti…V současné době už není třeba jezdit do Indie – pomocí Skype se můžeme z Prahy propojit se čtečem palmových listů v Indii a ten nám přečte vše, co se máme v danou chvíli dozvědět. Nejen o partnerských vztazích, ale také o zdraví, práci, našich koníčcích, životním poslání nebo o tom, který z karmických životů nám nejvíce ovlivňuje současnou existenci a co konkrétně můžeme udělat pro život ve zdraví, štěstí a lásce.U nás knihovny palmových listů poprvé představil Pavel Krejčí, muž, jemuž palmové listy doslova změnily život. Po přednášce si můžete koupit Pavlovu knihu „Kým jsme byli, jsme a budeme“ a také udělat první krok k objednávce čtení palmového listu z dalekých jihoindických knihoven palmových listů pomocí Skype spojení v Praze.

KDY: čtvrtek 5. září 2019 / 18.00
KDE: Regionální knihovna Teplice, Lípová 13, společenský sál v přízemí
Vstupné dobrovolné

Knihovna poskytuje prostor pro konání akce, není jejím pořadatelem.