Virtuální univerzita třetího věku

Virtuální univerzita třetího věku Přijímáme přihlášky na dva letní kurzy Virtuální univerzity třetího věku.

Máte touhu se vzdělávat, ačkoliv už nejste ve studentských letech? Máte na studium čas, který vám dříve chyběl? Chtěli byste studovat univerzitu třetího věku, ale nemáte chuť či možnost dojíždět na vysokou školu? Nechte univerzitu, ať vás zastihne ve vaší knihovně.
Regionální knihovna Teplice pořádá kurzy Virtuální Univerzity třetího věku pro seniory, invalidní důchodce bez rozdílu věku.

Přijímáme přihlášky na letní semestr.
31. ledna 2018 začíná kurz „Barokní architektura v Čechách“
7. února 2018 začíná kurz „Evropské kulturní hodnoty“.

Studium probíhá formou videopřednášek promítaných jednou za 14 dní od 10:15 hod. v prostoru společenského sálu Regionální knihovny (přízemí).
Cena kurzu: 300 Kč za semestr (6 lekcí)
Těšíme se na nové (duchem stále mladé) studenty!

Přihlášky můžete získat osobně v dospělém oddělení nebo si je vyžádat přes e-mail na adrese : dospele@knihovna-teplice.cz