Jak bezpečno je v Teplicích?

Jak bezpečno je v Teplicích? Veřejná diskuse občanů se zástupci organizací, které se podílejí na řešení kriminality v Teplicích

Probační a mediační služba ve spolupráci s Regionální knihovnou Teplice Vás zve na veřejnou diskusi občanů se zástupci organizací, které se podílejí na řešení kriminality v Teplicích nad tématem "Jak bezpečno je v Teplicích?"
Kde a jak hledat řešení následků trestných činů? Jak naložit s pachateli, jak pomoci obětem, co může udělat každý z nás?

Přijďte s námi diskutovat i Vy!

Z řad institucí pozvání přijali zástupci:
- Probační a mediační služby ČR
- Policie ČR
- Městské policie Teplice
- Věznice Teplice
- organizace  White Light I., z.ú.
- organizace Květina,  z.s.
a hosté…

Akce se uskuteční pod záštitou a za účasti primátora Statutárního města Teplice Bc. Jiřího Štábla.

Zajímá Vás, co děláme pro oběti? Jak vedeme pachatele k odpovědnosti za trestný čin? Jakou roli naplňuje Probační a mediační služba a partnerské organizace v oblasti kriminality?
Dotazy lze zaslat předem na mailovou adresu edvorakova@pms.justice.cz nebo vložit do schránky u vchodu knihovny v období do 30.4.2023, případně položit v živé diskusi.

KDY: středa 10. 5. 2023 / 18.00
KDE: Regionální knihovna Teplice, Lípová 13, společenský sál
Vstup zdarma
Plakát v pdf ke stažení zde