Ze srdce Evropy do Santiaga de Compostela

Ze srdce Evropy do Santiaga de Compostela Cestovatelská přednáška Patrika Kotrby

Ze srdce Evropy do Santiaga de Compostela aneb pěšky z České republiky až k oceánu na západ Španělska

Cesta do Santiaga de Compostela může být ryzí cestovatelský svátek. Vezměte si batoh na záda, jenž pro vás bude téměř po dva roky domovem, kytaru do ruky, jež vám bude potěšením i obživou, a vydejte se pěšky z domu přes půlku rodného kontinentu až na západ Španělska, kde vás zastaví oceán. Cesta trvala tak dlouho, že už ani nebyla cestou, ale životním stylem.
Jaké je to spát pod širým nebem a čerpat odtud inspiraci pro verše a písně? Jaké je to probudit se na skále nad mořem, uvidět mihotavý, odzbrojující východ slunce, ještě se zalepenýma očima sahat po nejlevnějším fotoaparátu a udělat snímek, co za to stojí? A jaké je Santiago? Vše promítneme, zazpíváme, předneseme.

KDY: úterý 28. listopad 2017 od 18 hodin
KDE: Regionální knihovna Teplice, Lípová 13 (společenský sál)
Vstup zdarma